Referencie

Ďakujem Katke za skvelú spoluprácu a nádhernú grafiku. Pri spolupráci s Katkou je to vždy veľmi tvorivé, nápadité a hlavne vie vycítiť značku firmy. Snaží sa porozumieť firemnej kultúre, hodnotám a poslaniu. Pri mojej skúsenosti stačí povedať čo potrebujem (napríklad grafiku na sociálne siete) a ona presne vie, čo spraviť. Pre mna veľké ušetrenia času. S Katkou mám skúsenosť aj s fotením a grafikou na edukačné materiály pre deti. Je to hravé a veselé. Odporúčam 💯❤️

Betty ´s Academy

Spolupráca s Katkou vznikla preto, že som silným podporovateľom rozbiehajúcich sa podnikateľov. A bola to skvelá voľba. Porozumeli sme si nielen ľudsky, ale i profesionálne. Ako žena dokázala doteraz vždy zhmotniť moju predstavu,ako by mal koncový produkt vyzerať. Častokrát jej návrh prevyšoval moje požiadavky. Pripravovala už pre mňa grafické návrhy vizitiek, nálepiek, letákov, menu na rôzne eventy. A je nielen šikovná grafička a dizajnérka, ale aj vnímavá fotografka. Nafotila moje profi fotky a taktiež fotografie vyzdobených priestorov na plesy a svadby. Každú prácu odvedie kvalitne, je spoľahlivá. Jednoznačne odporúčam jej služby a ďakujem jej za všetko.

Decorio – Monika

Spolupráca bola pre mňa veľkým prínosom. Jej zmysel pre detail a precíznosť sú vlastnosti, ktoré pri svojej práci neustále využíva a veľmi som ich ocenil. Má množstvo skvelých nápadov, ktoré vie dokonale pretaviť do grafických prvkov. Veľmi mi pomohla.

ProfiMVO – Matúš (dizajn webu, letákov a i.)

Nielen obsah, ale aj obal predáva. Kto v tom pomôže? Poznám mladú ambicióznu grafickú dizajnérku a fotografku Katku, ktorá sa nezľakne žiadnej požiadavky. Potrebovala som vytvoriť návrh nálepiek na nádobky. Oslovila som Katku, ktorá mi v krátkej dobe okrem návrhu a spracovania zrealizovala aj ich vytlačenie. Doporučujem záujemcom – určite budete spokojní s jej precíznou prácou. Ako dôkaz pripájam aj fotografiu. Katka ďakujem!

Pani Mária (tvorba etikety na nechtíkovú handmade mastičku)