Grafické práce

Logo

Logo dáva tvár tomu, do čoho vkladáme energiu a čo budujeme. Či už ide o podnikanie, alebo koníčky. Tak ako má človek svoju tvár, spoločnosť má svoje logo. Preto ho netreba podceňovať, pretože bude našu snahu reprezentovať na každom kroku. Je to to prvé, čo si naši zákazníci alebo fanúšikovia očami všimnú. Logo manuál je dôležitý dokument, ktorý by mal byť prikladaný ku každému vytvorenému logu. Opisuje sa v ňom ako treba logo používať tak, aby nedošlo k jeho vizuálnemu znehodnoteniu.

Vizitky

Vizitky sú v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou každého podnikateľa. Príjemný dizajn vizitky vytvára vyššiu dôveryhodnosť a atraktivitu ponúkaného produktu.

Plagáty

K organizácií podujatí neodmysliteľne patrí aj ich propagácia. Čím viac ľudí o udalosti vie, tým je vyššia šanca, že bude úspešná. Príjemný a účelný vizuál plagátu púta pozornosť, dvíha záujem a atraktivitu a pomáha k úspešnej propagácií.

Inzercia, letáky a iné propagačné materiály

Účelom propagačných materiálov je dostať do pozornosti a pamäti človeka spoločnosť, informácie a produkty. Dobre zvládnutý vizuál taktiež zvyšuje dôveryhodnosť a atraktivitu spoločnosti.

Web bannery, titulné fotky

Na webe to teraz žije. Prezentovať svoj produkt online, je takmer nevyhnutné pre úspešné podnikanie. Preto je príjemný vizuál aj v online sfére veľmi dôležitý.

Web dizajn

Slávnostná grafika a tlačoviny

Život je plný situácií, ktoré si zaslúžia oslavu. A oslava si občas vyžaduje aj príjemnú grafiku. Či už ide o pozvánky, oznámenia, menu, poďakovanie, … Dodajte Vašim slávnostným chvíľam aj príjemný grafický dizajn, ktorý dokonale dotvorí ducha týchto výnimočných momentov.

Knihy

Reklamné predmety, merch

Reklamné predmety alebo merch, príjemne potešia Vašich zákazníkov, či fanúšikov svojou užitočnosťou a zároveň zvyšujú povedomie o Vašom podnikaní alebo projekte.

Nálepky, obaly a etikety

Ostatné

Grafický dizajn zahŕňa aj tvorbu ilustrácií, tvorbu etikiet, polepov a mnoho ďalšieho. Nech sa páči, tu sa nachádza ukážka ďalších mojich grafických prác.